Hafta İçi: 09:00-18:00

Yurt Dışı Hastalarımız İçin

Değerli hastalarımız yapacağınız bu sağlık yolculuğunuzda sizler bizim misafirlerimizsiniz. Sizleri evinizde gibi güvenli ve huzurlu hissettirmek için tüm ekibimizle birlikte özenle çalışıyoruz. Arzu ettiğiniz güzellik yolculuğunuzda sağlıklı ve huzurlu bir ameliyat sürecinin yanında sizlere İstanbul’un tarihi ve turistik güzelliklerini de göstermeyi çok isteriz. Bizler ile geçireceğiniz 1 haftalık sürecin sonunda sizi evinize sağlık ve mutlulukla uğurlayacağız.

Genel Konum Bilgisi

Sizi ameliyat edeceğimiz hastane ve tüm kontrollerinizi yapacağımız kliniğimiz İstanbul Havalimanına 40 km., Sabiha Gökçen Havalimanına 60 km. uzaklıktadır. Bunun dışında toplu taşıma ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Hastane ve kliniğimiz metrobüs hattı üzerindedir. Kliniğimiz “Yenibosna” metro, metrobüs ve İETT otobüs duraklarının yanındadır. Konum ile alakalı daha ayrıntılı bilgiler sitemizin ulaşım bölümünde mevcuttur.

Konaklama Ve Seyahat Bilgisi

Bizden alacağınız sağlık hizmetiniz için 1 hafta İstanbul’da kalmanız gerekmektedir. Ameliyat öncesinde 3D imajlama yaptırmak isterseniz 8 gün kalmanız gerekmektedir.

Konaklama ve seyahat işlemleri kişiye göre çok farklı ve değişken olduğundan biz bu seçimi ve organizasyonu sizin yapmanızı daha uygun buluyoruz. Fakat size seçimlerinizi yaparken önerilerimiz olacaktır.

Konum olarak İstanbul Atatürk havalimanı bölgesini ( Florya, Bakırköy, Ataköy, Küçükçekmece ) tercih etmeniz ulaşım açısından daha rahat etmenizi sağlayacaktır. Bu bölgede yeme-içme ve alışveriş olarak çok fazla seçeneğiniz olacaktır. Aynı zamanda bu bölgede 2 büyük alışveriş merkezi ( Aqua Florya Alışveriş Merkezi, Airport Outlet Center) bulunmaktadır. Önereceğimiz hoteller; Elite World Business Hotel, Ramada Encore Hotel, Alrazi Hotel, Airport İnci Hotel, Bricks Hotel, Sahra Airport Hotel, Rox Hotel

Sağlık Seyehat Planı

** Ameliyat öncesinde 3D imajlama yaptırmak isterseniz ameliyatınızdan 1 gün önce gelmeniz gerekmektedir. **

1. Gün: Uçaktan indikten sonra hastaneye geleceksiniz ve hasta yatış birimindeki arkadaşlarımız sizi odanıza alacaklar. Kan tetkikleriniz, fotoğraf çekiminiz ve ödeme işlemleriniz tamamlanacak. Kan sonuçlarınız onaylandığında Op.Dr. Volkan Kahya odanıza gelecek ve sizinle istekleriniz hakkında görüşmeler yapacaktır.

Planladığımız saatte sizi ameliyata alacağız. Ameliyatınız ortalama 2,5 saat sürecektir. Ameliyatınız bittikten sonra tamamen kendinize geldiğinizde sizi odanıza alacağız ve 3 saatlik özel Hiloterapy cihazımız ile soğuk uygulama işleminizi yapacağız.

Ameliyat sonrasında üçüncü saatin sonunda yemeğiniz gelecek ve beslenme süreciniz serbestleşecek çok sert, baharatlı ve asitli olmamak kaydıyla istediğiniz herşeyi yiyebilirsiniz. Ameliyat sonrasında dördüncü saatinizde hemşire arkadaşlarımızın desteği ile ayağa kalkacaksınız ve bundan sonra ayağa kalkışlarınız serbest olacak.

Ameliyat olduğunuz gece hastanede konaklayacaksınız ertesi sabah 08:00 de sizi taburcu edeceğiz. Aksi bir süreç olmadıkça ikinci kontrolünüze kadar hotelinizde dinlenmenizi önereceğiz tekrar görüşmemiz ameliyat sonrası üçüncü gününüzde olacak.

3.Gün: Op. Dr. Volkan Kahya nın İstanbul / Ataköy Towers B Blok 9. Kat 119 numarada bulunan Kliniğine size verilen randevu saatinde birinci kontrolünüze geleceksiniz. Birinci kontrolünüzde burun içindeki silikon destek çıkacak ve daha rahat nefes almaya başlayacaksınız. Bilinenin aksine bu işlem ağrılı ve zorlu değildir ve maksimum 2 dakika süren bir işlemdir.

7. Gün: İkinci kontrolünüz de Op. Dr. Volkan Kahya nın İstanbul / Ataköy Towers B Blok 9. Kat 119 numarada bulunan Kliniğinde yapılacaktır. İkinci kontrolünüzde burun üzerindeki alçınız çıkarılacak ten rengi koruyucu bandajlarınız takılacaktır. Takılan ten rengi koruyucu bandaj da burun üzerinizde 1 hafta kalacaktır. Bu şekilde uçağa binebilinir; evinize ve normal hayatınıza dönebilirsiniz.

İkinci haftanın sonunda duşa girerek tamamen yüzünüzü ıslattığınızda ten rengi koruyucu bandajlarınızı da çıkaracaksınız ve sizin için ameliyat süreci tamamlanmış olacak.

Bakım dönemi;

İkinci haftanın sonunda aldığınız duştan sonra her gün yüzünüzü ve burun üzerinizi yüz temizleme jeli ( larocheposay , bioderma, avene, babe, mustela gibi eczane markalarını kullanmanızı öneririz) ile yıkamanızı ve tonik ile silmenizi öneririz. Böylece cildinizde fazla yağ ve kir birikmez, cildiniz nefes alır, iyileşme süreciniz hızlanır.

Evinize döndükten sonra da aklınıza takılan her konuda +90 532 760 46 18 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Whatsapp üzerinden de mesaj gönderebilirsiniz.

Daha sonra İstanbul’a geldiğinizde bizden randevu alıp kontrole gelmenizi ve sizi tekrar görmeyi çok isteriz.