Hafta İçi: 09:00-18:00

Revizyon Burun Cerrahisi

Revizyon Burun Cerrahisi

Burun estetiği olmuş bir danışanın; burnu ile ilgili estetiksel ya da fonksiyonel olarak bir sorun yaşadıklarında tekrar burun estetiği ihtiyacı duymasıdır. Tekrarlayan bir cerrahi olması yüzünden biraz daha zorlu bir süreçtir fakat yaşanan soruna göre durum değişmektedir.

Psikolojik açıdan bir cerrahi geçirilmiş olmasından ötürü yıpratıcı bir süreç olmasına rağmen bu ikincil cerrahinin sonucu tatmin edici olduğunda çok mutluluk vericidir. Burun cildinin kalınlığı, kemik ve kıkırdak yapıların eksikliği ya da fazlalığı, geçirilmiş burun estetiklerinin sayısı, burun konumu başarı şansını pozitif ya da negatif yönde etkilemektedir. Burundaki soruna gore şekillendirmeyi sağlamak için kıkırdak ihtiyacı duyulmaktadır.

Bu kıkırdak ya hastanın kendi burnundan, kulağından, kaburga kıkırdağından yada kadavradan elde edilmiş kıkırdaktan sağlanmaktadır. Revizyon burun estetiğinde burun estetiği cerrahı ve danışanı çok iyi konuşmalı ve beklentileri çok iyi değerlendirmelidir. Böylece başarı şansı daha çok artmakta ve danışanın muhtemel istekleri daha iyi karşılanabilmektedir

Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.